ED63A125
Stock Quantity: 24
SKU
ED63A125
ED 125 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens ED63A125, ED 125A | aka: ITE ED63A125, ITE Siemens ED63A125, UPC: 783643210882
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens ED63A125, ED 2 Amp, 600V, Circuit Breaker, ED 125A | aka: ITE ED63A125, ITE Siemens ED63A125, UPC: 783643210882
  • Weight: 3.8lbs.
  • Wire Size: Lug Kit LN1E100 (#10 AWG to 1/0 AWG)
  • ED, 125A, 600V AC, 3 Pole