ED63A025
Stock Quantity: 34
SKU
ED63A025
ED 25 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens ED63A025, ED 25A | aka: ITE ED63A025, ITE Siemens ED63A025, UPC: 783643210837
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens ED63A025, ED 2 Amp, 600V, Circuit Breaker, ED 25A | aka: ITE ED63A025, ITE Siemens ED63A025, UPC: 783643210837
  • Weight: 3.8lbs.
  • Wire Size: Lug Kit LN1E100 (#10 AWG to 1/0 AWG)
  • ED, 25A, 600V AC, 3 Pole