ED41B080
Out of stock
SKU
ED41B080
ED 80 Amp, 120V, Circuit Breaker, Siemens ED41B080, ED 80A | aka: ITE ED41B080, ITE Siemens ED41B080, UPC: 783643209183
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens ED41B080, ED 80 Amp, 120V, Circuit Breaker, ED 80A | aka: ITE ED41B080, ITE Siemens ED41B080, UPC: 783643209183
  • Weight: 1.5lbs.
  • Wire Size: Lug Kit LN1E100 (#10 AWG to 1/0 AWG)
  • ED, 80A, 120V AC, 1 Pole