BQ3B100H
Stock Quantity: 51
SKU
BQ3B100H
BQ 100 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens BQ3B100H, BQ 100A | aka: ITE BQ3B100H, ITE Siemens BQ3B100H, UPC:783643161757
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens BQ3B100H, BQ 100 Amp, 240V, Circuit Breaker, BQ 100A | aka: ITE BQ3B100H, ITE Siemens BQ3B100H, UPC: 783643161757
  • 100 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole