BQ3B070H
Stock Quantity: 9
SKU
BQ3B070H
BQ 70 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens BQ3B070H, BQ 70A | aka: ITE BQ3B070H, ITE Siemens BQ3B070H, UPC:783643161733
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens BQ3B070H, BQ 70 Amp, 240V, Circuit Breaker, BQ 70A | aka: ITE BQ3B070H, ITE Siemens BQ3B070H, UPC: 783643161733
  • 70 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole