BQ3B060H
Stock Quantity: 7
SKU
BQ3B060H
BQ 60 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens BQ3B060H, BQ 60A | aka: ITE BQ3B060H, ITE Siemens BQ3B060H, UPC:783643161726
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens BQ3B060H, BQ 60 Amp, 240V, Circuit Breaker, BQ 60A | aka: ITE BQ3B060H, ITE Siemens BQ3B060H, UPC: 783643161726
  • 60 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole