BQ3B025H
Stock Quantity: 5
SKU
BQ3B025H
BQ 25 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens BQ3B025H, BQ 25A | aka: ITE BQ3B025H, ITE Siemens BQ3B025H, UPC:783643088382
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens BQ3B025H, BQ 25 Amp, 240V, Circuit Breaker, BQ 25A | aka: ITE BQ3B025H, ITE Siemens BQ3B025H, UPC: 783643088382
  • 25 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole