BQ3B020H
Stock Quantity: 28
SKU
BQ3B020H
BQ 20 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens BQ3B020H, BQ 20A | aka: ITE BQ3B020H, ITE Siemens BQ3B020H, UPC:783643161689
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens BQ3B020H, BQ 20 Amp, 240V, Circuit Breaker, BQ 20A | aka: ITE BQ3B020H, ITE Siemens BQ3B020H, UPC: 783643161689
  • 20 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole