BQ2B080H
Stock Quantity: 16
SKU
BQ2B080H
BQ 80 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens BQ2B080H, BQ 80A | aka: ITE BQ2B080H, ITE Siemens BQ2B080H, UPC:783643226135
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens BQ2B080H, BQ 80 Amp, 240V, Circuit Breaker, BQ 80A | aka: ITE BQ2B080H, ITE Siemens BQ2B080H, UPC: 783643226135
  • 80 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole