BQ1B040H
Stock Quantity: 6
SKU
BQ1B040H
BQ 40 Amp, 120V, Circuit Breaker, Siemens BQ1B040H, BQ 40A | aka: ITE BQ1B040H, ITE Siemens BQ1B040H, UPC:783643161528
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens BQ1B040H, BQ 40 Amp, 120V, Circuit Breaker, BQ 40A | aka: ITE BQ1B040H, ITE Siemens BQ1B040H, UPC: 783643161528
  • 40 Amp, 120 Volts AC, 1 Pole