B24000S01
Stock Quantity: 10
SKU
B24000S01
B 40 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens B24000S01, B 40A | aka: ITE B24000S01, ITE Siemens B24000S01, UPC:783643268388
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens B24000S01, B 40 Amp, 240V, Circuit Breaker, B 40A | aka: ITE B24000S01, ITE Siemens B24000S01, UPC: 783643268388
  • 40 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole