B212500S01
Stock Quantity: 2
SKU
B212500S01
B 125 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens B212500S01, B 125A | aka: ITE B212500S01, ITE Siemens B212500S01, UPC:783643528963
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens B212500S01, B 125 Amp, 240V, Circuit Breaker, B 125A | aka: ITE B212500S01, ITE Siemens B212500S01, UPC: 783643528963
  • 125 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole