B12000S01
Stock Quantity: 173
SKU
B12000S01
B 20 Amp, 120V, Circuit Breaker, Siemens B12000S01, B 20A | aka: ITE B12000S01, ITE Siemens B12000S01, UPC:783643268234
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens B12000S01, B 20 Amp, 120V, Circuit Breaker, B 20A | aka: ITE B12000S01, ITE Siemens B12000S01, UPC: 783643268234
  • 20 Amp, 120 Volts AC, 1 Pole