LGB3B125B
Stock Quantity: 103
SKU
LGB3B125B
LGB 125 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens LGB3B125B, LGB 125A | aka: ITE LGB3B125B, ITE Siemens LGB3B125B, UPC: 887621220358
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens LGB3B125B, LGB 125 Amp, 480V, Circuit Breaker, LGB 125A | aka: ITE LGB3B125B, ITE Siemens LGB3B125B, UPC: 887621220358
  • 125 Amp, 480 Volts AC, 3 Pole