LGB3B110B
Stock Quantity: 1
SKU
LGB3B110B
LGB 110 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens LGB3B110B, LGB 110A | aka: ITE LGB3B110B, ITE Siemens LGB3B110B, UPC: 887621220341
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens LGB3B110B, LGB 110 Amp, 480V, Circuit Breaker, LGB 110A | aka: ITE LGB3B110B, ITE Siemens LGB3B110B, UPC: 887621220341
  • 110 Amp, 480 Volts AC, 3 Pole