LGB3B080B
Stock Quantity: 36
SKU
LGB3B080B
LGB 80 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens LGB3B080B, LGB 80A | aka: ITE LGB3B080B, ITE Siemens LGB3B080B, UPC: 887621220310
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens LGB3B080B, LGB 80 Amp, 480V, Circuit Breaker, LGB 80A | aka: ITE LGB3B080B, ITE Siemens LGB3B080B, UPC: 887621220310
  • 80 Amp, 480 Volts AC, 3 Pole