LGB3B070B
Stock Quantity: 16
SKU
LGB3B070B
LGB 70 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens LGB3B070B, LGB 70A | aka: ITE LGB3B070B, ITE Siemens LGB3B070B, UPC: 887621220303
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens LGB3B070B, LGB 70 Amp, 480V, Circuit Breaker, LGB 70A | aka: ITE LGB3B070B, ITE Siemens LGB3B070B, UPC: 887621220303
  • 70 Amp, 480 Volts AC, 3 Pole