LGB3B060B
Stock Quantity: 43
SKU
LGB3B060B
LGB 60 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens LGB3B060B, LGB 60A | aka: ITE LGB3B060B, ITE Siemens LGB3B060B, UPC: 887621220297
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens LGB3B060B, LGB 60 Amp, 480V, Circuit Breaker, LGB 60A | aka: ITE LGB3B060B, ITE Siemens LGB3B060B, UPC: 887621220297
  • 60 Amp, 480 Volts AC, 3 Pole