LGB3B050B
Stock Quantity: 28
SKU
LGB3B050B
LGB 50 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens LGB3B050B, LGB 50A | aka: ITE LGB3B050B, ITE Siemens LGB3B050B, UPC: 887621220280
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens LGB3B050B, LGB 50 Amp, 480V, Circuit Breaker, LGB 50A | aka: ITE LGB3B050B, ITE Siemens LGB3B050B, UPC: 887621220280
  • 50 Amp, 480 Volts AC, 3 Pole