LGB2B040B
Stock Quantity: 26
SKU
LGB2B040B
LGB 40 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens LGB2B040B, LGB 40A | aka: ITE LGB2B040B, ITE Siemens LGB2B040B, UPC: 887621220112
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens LGB2B040B, LGB 40 Amp, 480V, Circuit Breaker, LGB 40A | aka: ITE LGB2B040B, ITE Siemens LGB2B040B, UPC: 887621220112
  • 40 Amp, 480 Volts AC, 2 Pole