HGB3B050B
Stock Quantity: 21
SKU
HGB3B050B
HGB 50 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens HGB3B050B, HGB 50A | aka: ITE HGB3B050B, ITE Siemens HGB3B050B, UPC: 887621219833
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HGB3B050B, HGB 50 Amp, 480V, Circuit Breaker, HGB 50A | aka: ITE HGB3B050B, ITE Siemens HGB3B050B, UPC: 887621219833
  • 50 Amp, 480 Volts AC, 3 Pole