HGB3B040B
Stock Quantity: 24
SKU
HGB3B040B
HGB 40 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens HGB3B040B, HGB 40A | aka: ITE HGB3B040B, ITE Siemens HGB3B040B, UPC: 887621219819
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HGB3B040B, HGB 40 Amp, 480V, Circuit Breaker, HGB 40A | aka: ITE HGB3B040B, ITE Siemens HGB3B040B, UPC: 887621219819
  • 40 Amp, 480 Volts AC, 3 Pole