HGB2B100B
Stock Quantity: 11
SKU
HGB2B100B
HGB 100 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens HGB2B100B, HGB 100A | aka: ITE HGB2B100B, ITE Siemens HGB2B100B, UPC: 887621219734
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HGB2B100B, HGB 100 Amp, 480V, Circuit Breaker, HGB 100A | aka: ITE HGB2B100B, ITE Siemens HGB2B100B, UPC: 887621219734
  • 100 Amp, 480 Volts AC, 2 Pole