QR22B250
Out of stock
SKU
QR22B250
QR 250 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QR22B250, QR 250A | aka: ITE QR22B250, ITE Siemens QR22B250, UPC:
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QR22B250, QR 250 Amp, 240V, Circuit Breaker, QR 250A | aka: ITE QR22B250, ITE Siemens QR22B250, UPC:
  • 250 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole