QR22B100
Stock Quantity: 28
SKU
QR22B100
QR 100 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QR22B100, QR 100A | aka: ITE QR22B100, ITE Siemens QR22B100, UPC:
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QR22B100, QR 100 Amp, 240V, Circuit Breaker, QR 100A | aka: ITE QR22B100, ITE Siemens QR22B100, UPC:
  • 100 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole