QJH23B150
Stock Quantity: 1
SKU
QJH23B150
QJH 150 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJH23B150, QJH 150A | aka: ITE QJH23B150, ITE Siemens QJH23B150, UPC:783643193888
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJH23B150, QJH 150 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJH 150A | aka: ITE QJH23B150, ITE Siemens QJH23B150, UPC: 783643193888
  • 150 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole