QJH22B225
Stock Quantity: 3
SKU
QJH22B225
QJH 225 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJH22B225, QJH 225A | aka: ITE QJH22B225, ITE Siemens QJH22B225, UPC:783643193864
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJH22B225, QJH 225 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJH 225A | aka: ITE QJH22B225, ITE Siemens QJH22B225, UPC: 783643193864
  • 225 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole