QJH22B175
Stock Quantity: 4
SKU
QJH22B175
QJH 175 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJH22B175, QJH 175A | aka: ITE QJH22B175, ITE Siemens QJH22B175, UPC:783643193840
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJH22B175, QJH 175 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJH 175A | aka: ITE QJH22B175, ITE Siemens QJH22B175, UPC: 783643193840
  • 175 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole