QJ23B225
Stock Quantity: 1
SKU
QJ23B225
QJ 225 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJ23B225, QJ 225A | aka: ITE QJ23B225, ITE Siemens QJ23B225, UPC:783643193819
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJ23B225, QJ 225 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJ 225A | aka: ITE QJ23B225, ITE Siemens QJ23B225, UPC: 783643193819
  • 225 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole