QJ23B125H
Out of stock
SKU
QJ23B125H
QJ 125 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJ23B125H, QJ 125A | aka: ITE QJ23B125H, ITE Siemens QJ23B125H, UPC:783643193970
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJ23B125H, QJ 125 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJ 125A | aka: ITE QJ23B125H, ITE Siemens QJ23B125H, UPC: 783643193970
  • 125 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole