QJ23B125
Stock Quantity: 28
SKU
QJ23B125
QJ 125 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJ23B125, QJ 125A | aka: ITE QJ23B125, ITE Siemens QJ23B125, UPC:783643193772
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJ23B125, QJ 125 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJ 125A | aka: ITE QJ23B125, ITE Siemens QJ23B125, UPC: 783643193772
  • 125 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole