QJ23B100
Stock Quantity: 13
SKU
QJ23B100
QJ 100 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJ23B100, QJ 100A | aka: ITE QJ23B100, ITE Siemens QJ23B100, UPC:783643201071
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJ23B100, QJ 100 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJ 100A | aka: ITE QJ23B100, ITE Siemens QJ23B100, UPC: 783643201071
  • 100 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole