QJ23B080
Stock Quantity: 2
SKU
QJ23B080
QJ 80 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJ23B080, QJ 80A | aka: ITE QJ23B080, ITE Siemens QJ23B080, UPC:783643201057
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJ23B080, QJ 80 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJ 80A | aka: ITE QJ23B080, ITE Siemens QJ23B080, UPC: 783643201057
  • 80 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole