QJ23B060H
Stock Quantity: 5
SKU
QJ23B060H
QJ 60 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJ23B060H, QJ 60A | aka: ITE QJ23B060H, ITE Siemens QJ23B060H, UPC:783643224711
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJ23B060H, QJ 60 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJ 60A | aka: ITE QJ23B060H, ITE Siemens QJ23B060H, UPC: 783643224711
  • 60 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole