QJ22B175
Stock Quantity: 27
SKU
QJ22B175
QJ 175 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJ22B175, QJ 175A | aka: ITE QJ22B175, ITE Siemens QJ22B175, UPC:783643193734
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJ22B175, QJ 175 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJ 175A | aka: ITE QJ22B175, ITE Siemens QJ22B175, UPC: 783643193734
  • 175 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole