QJ22B090
Stock Quantity: 6
SKU
QJ22B090
QJ 90 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJ22B090, QJ 90A | aka: ITE QJ22B090, ITE Siemens QJ22B090, UPC:783643201002
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJ22B090, QJ 90 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJ 90A | aka: ITE QJ22B090, ITE Siemens QJ22B090, UPC: 783643201002
  • 90 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole