QJ22B080H
Stock Quantity: 4
SKU
QJ22B080H
QJ 80 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJ22B080H, QJ 80A | aka: ITE QJ22B080H, ITE Siemens QJ22B080H, UPC:783643207240
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJ22B080H, QJ 80 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJ 80A | aka: ITE QJ22B080H, ITE Siemens QJ22B080H, UPC: 783643207240
  • 80 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole