QJ22B080
Stock Quantity: 8
SKU
QJ22B080
QJ 80 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJ22B080, QJ 80A | aka: ITE QJ22B080, ITE Siemens QJ22B080, UPC:783643200999
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJ22B080, QJ 80 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJ 80A | aka: ITE QJ22B080, ITE Siemens QJ22B080, UPC: 783643200999
  • 80 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole