Q310000S01
Stock Quantity: 25
SKU
Q310000S01
Q 100 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens Q310000S01, Q 100A | aka: ITE Q310000S01, ITE Siemens Q310000S01, UPC:783643237681
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens Q310000S01, Q 100 Amp, 240V, Circuit Breaker, Q 100A | aka: ITE Q310000S01, ITE Siemens Q310000S01, UPC: 783643237681
  • 100 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole
  • 120VAC Shunt Trip