Q24020CT2NC
Stock Quantity: 18
SKU
Q24020CT2NC
Q 40 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens Q24020CT2NC, Q 40A | aka: ITE Q24020CT2NC, ITE Siemens Q24020CT2NC, UPC: 887621024369
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens Q24020CT2NC, Q 40 Amp, 240V, Circuit Breaker, Q 40A | aka: ITE Q24020CT2NC, ITE Siemens Q24020CT2NC
  • 40/20 Amp, 120/240 Volts AC, 4 Pole