Q24020CT2
Stock Quantity: 724
SKU
Q24020CT2
Q 40 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens Q24020CT2, Q 40A | aka: ITE Q24020CT2, ITE Siemens Q24020CT2, UPC:783643083950
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens Q24020CT2, Q 40 Amp, 240V, Circuit Breaker, Q 40A | aka: ITE Q24020CT2, ITE Siemens Q24020CT2, UPC: 783643083950
  • 40/20 Amp, 120/240 Volts AC, 4 Pole