NGB2B125B
Stock Quantity: 15
SKU
NGB2B125B
NGB 125 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens NGB2B125B, NGB 125A | aka: ITE NGB2B125B, ITE Siemens NGB2B125B, UPC: 783643414242
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens NGB2B125B, NGB 125 Amp, 600V, Circuit Breaker, NGB 125A | aka: ITE NGB2B125B, ITE Siemens NGB2B125B, UPC: 783643414242
  • Weight: 2.6lbs.
  • Wire Size: Lug Kit 3TA1EG10 (#14 AWG to 1/0 AWG Copper/Aluminum)
  • NGB, 125A, 600V AC, 2 Pole