NEB2B050B
Stock Quantity: 11
SKU
NEB2B050B
NEB 50 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens NEB2B050B, NEB 50A | aka: ITE NEB2B050B, ITE Siemens NEB2B050B, UPC: 783643558410
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens NEB2B050B, NEB 50 Amp, 480V, Circuit Breaker, NEB 50A | aka: ITE NEB2B050B, ITE Siemens NEB2B050B, UPC: 783643558410
  • Bolt On Mounting
  • Frame Type: NEB
  • NEB, 50A, 480V AC, 2 Pole