NEB2B015B
Stock Quantity: 12
SKU
NEB2B015B
NEB 15 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens NEB2B015B, NEB 15A | aka: ITE NEB2B015B, ITE Siemens NEB2B015B, UPC: 783643558298
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens NEB2B015B, NEB 15 Amp, 480V, Circuit Breaker, NEB 15A | aka: ITE NEB2B015B, ITE Siemens NEB2B015B, UPC: 783643558298
  • Bolt On Mounting
  • Frame Type: NEB
  • NEB, 15A, 480V AC, 2 Pole