LXD63B600H
Stock Quantity: 21
SKU
LXD63B600H
LXD 600 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens LXD63B600H, LXD 600A | aka: ITE LXD63B600H, ITE Siemens LXD63B600H, UPC: 783643229396
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens LXD63B600H, LXD 600 Amp, 600V, Circuit Breaker, LXD 600A | aka: ITE LXD63B600H, ITE Siemens LXD63B600H, UPC: 783643229396
  • Bolt On Mounting
  • Frame Type: LXD
  • High Interrupting Rating
  • LXD, 600A, 600V AC, 3 Pole