JXD63M400
Out of stock
SKU
JXD63M400
JXD 400 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens JXD63M400, JXD 400A | aka: ITE JXD63M400, ITE Siemens JXD63M400, UPC: 783643238619
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens JXD63M400, JXD 400 Amp, 600V, Circuit Breaker, JXD 400A | aka: ITE JXD63M400, ITE Siemens JXD63M400, UPC: 783643238619
  • Bolt On Mounting
  • Frame Type: JXD
  • 50ºC
  • JXD, 400A, 600V AC, 3 Pole