JXD63L400
Stock Quantity: 10
SKU
JXD63L400
JXD 400 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens JXD63L400, JXD 400A | aka: ITE JXD63L400, ITE Siemens JXD63L400, UPC: 783643213623
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens JXD63L400, JXD 400 Amp, 600V, Circuit Breaker, JXD 400A | aka: ITE JXD63L400, ITE Siemens JXD63L400, UPC: 783643213623
  • JXD, 400A, 600V AC, 3 Pole