JXD63B400
Stock Quantity: 119
SKU
JXD63B400
JXD 400 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens JXD63B400, JXD 400A | aka: ITE JXD63B400, ITE Siemens JXD63B400, UPC: 783643213098
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens JXD63B400, JXD 400 Amp, 600V, Circuit Breaker, JXD 400A | aka: ITE JXD63B400, ITE Siemens JXD63B400, UPC: 783643213098
  • JXD, 400A, 600V AC, 3 Pole