JXD63B250
Stock Quantity: 24
SKU
JXD63B250
JXD 250 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens JXD63B250, JXD 250A | aka: ITE JXD63B250, ITE Siemens JXD63B250, UPC: 783643213067
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens JXD63B250, JXD 250 Amp, 600V, Circuit Breaker, JXD 250A | aka: ITE JXD63B250, ITE Siemens JXD63B250, UPC: 783643213067
  • JXD, 250A, 600V AC, 3 Pole