JXD23B400
Stock Quantity: 39
SKU
JXD23B400
JXD 400 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens JXD23B400, JXD 400A | aka: ITE JXD23B400, ITE Siemens JXD23B400, UPC: 783643212978
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens JXD23B400, JXD 400 Amp, 240V, Circuit Breaker, JXD 400A | aka: ITE JXD23B400, ITE Siemens JXD23B400, UPC: 783643212978
  • JXD, 400A, 240V AC, 3 Pole